Túl az első fordulón

Túl az első fordulón – 37 csapat jutott tovább a Civitas Fidelissima Történelmi Vetélkedő második fordulójába. Íme a továbbjutott csapatok listája:

Csapatnév                       Intézmény neve

1921                                  Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum

A hűség bajnokai             Tóth Antal Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium

Agyas hármas                   Eötvös József Evangélikus Gimnázium, Egészségügyi Technikum és Művészeti                                             Szakgimnázium

Arany Hármas                  Pécsi Leőwey Klára Gimnázium

Bajnokok                           Soproni Szakképzési Centrum Vas-és Villamosipari Technikum

BelvárTrió                         Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium

Chad union                       Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

Civis fidelis                       Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

Egri Bikavér                      Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium

Erdészek                           Roth Gyula Mezőgazdasági Technikum

Gyilkos elmék                   Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

Hazatértek                        Salgótarjáni Madách Imre Gimnázium

Hol a fa főnök?                Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Technikum

Honfoglalók                     Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Hűség ligája                     Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Kinderstadt1                    Szolnok Városi Tehetséggondozó Szakkollégium Gyermekváros Utcai Tagintézménye

Kinderstadt2                     Szolnok Városi Tehetséggondozó Szakkollégium Gyermekváros Utcai Tagintézménye

Kisgazdapárt                    Ciszterci Szent István Gimnázium

Központi Hatalmak          Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola

Lajta trió                             Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

LFP                                      Vasvári Pál Gimnázium

NagyMaSzab                     Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

Nemzetköziek                   Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Óvatos duhaj                     Újbudai Széchenyi István Gimnázium

Primus inter pares            Lehel Vezér Gimnázium

Quadrigis Optimis             Eötvös József Evangélikus Gimnázium, Egészségügyi Technikum és Művészeti                                                                     Szakgimnázium

Rákóczisok                         Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Technikum és Kollégium

Revizionisták                      Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium

Soproniak                           Eötvös József Evangélikus Gimnázium, Egészségügyi Technikum és Művészeti                                                                     Szakgimnázium

Széchenyi Fiúk                   Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium

Tamási                                 Tamási Áron Általános Iskola, Gimnázium és Német Nemzetiségi Gimnázium

Tekergők                              Egri Dobó István Gimnázium

Thurner fiúk                        Soproni Szakképzési Centrum Vas-és Villamosipari Technikum

Töri Titánok                         Győri Szakképzési Centrum Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium

Trianoni Trió                        Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum

Unikornisok                         III. Béla Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium, Technikum és AMI

VOKSopron                         Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium és Kollégium


Mindenkinek gratulálunk!